پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  حسن روحاني عذرخواهي نکرد!!!
در شرايطي که وزارت خزانه داري آمريکا جنگ اقتصادي را بر عليه کشورمان آغاز نموده، دولت حسن روحاني در اقدامي مشکوک به همراهي با دشمن، چوب حراج به خزانه کشور زده و بيش از 60 تن طلا و 44 ميليارد دلار از خزانه را در اختيار شبکه مرتبط با آمريکا، عربستان و امارات قرار داد
  حسن روحاني، مشکل کجاست؟!
مشکل کجاست؟ مشکل عدم مشورت، مشکل خودشيفتگي، مشکل عدم استفاده از ابزار علمي براي اداره کشور، ... مردم ثبات، مردم آرامش، قدرت آينده و قدرت آينده نگري مي‌خواهند.و در سال 96 گفت: «در گذشته صبح نمي‌دانستيم ساعت 11 و 12 ظهر قيمت دلار چند مي‌شود؟!
  مشکل آب جدي است ! باور کنيم يا نکنيم ؟
آن روزهايي که براي سرکشي به خانواده و بستگان به زادگاهم بر مي گشتم در اولين فرصت سعي مي کردم به درياچه زيباي پريشان که تا آبادي ما فاصله چنداني نداشت سري بزنم.اما عاقبت آن روز نحس آمد و يکباره متوجه شدم از درياچه زيبايي که سال ها زيباترين وخاطره انگيز ترين دوران زندگيم را در کنار آن سپري کرده بودم ديگر اثري نبود .
  بستگي دارد!
نگارنده اخيراً به يک اصل جديد اخلاقي رسيده که خودش مي تواند تحولي در اخلاق سنتي و حرکت به سوي اخلاق مدرن يا مدرنيته ي اخلاقي باشد. آن اصل اين است که «آدم ها و سيستم هاي بد، هرکاري بکنند بد است و آدم ها و سيستم هاي خوب هر کاري انجام بدهند خوب است.»
  اولين مقدمه کلاس عشق و ايثار
اولين درس کلاس عشق و ايثار در راه خدا را در مدرسه سعدي اهواز در نزد شهيد چمران آموختم و آخرين جلسه درس با ايشان، در شب ميلاد فرخنده حضرت بقيه الله بود، که مدينه الفاضله بعد از ظهور حضرتل را برايمان ترسيم و تفسير کرد
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003